Hurá na výlet

Výlety pro seniory bez šmejdů

Spolek Hurá na výlet! vznikl k zamezení obrovské míry zneužívání seniorů a osob ZTP na předváděcích akcích tzv. “šmejdů”. Spolek vytváří jednodenní, snadno zvládnutelné, bezpečné, finančně dostupné, zábavné a přitom zajímavé výlety se zdravotnickým dohledem, osobní asistencí, průvodcem, živým hudebním doprovodem, zajištěné kolektivem mladých lidí, pro osoby starší 65 let a ZTP (včetně vozíčkářů) za symbolickou částku 100,- Kč.

Rozhovor na DVTV
s předsedou spolku Tomášem Martinkem

www.huranavylet.info

10% z prodeje pro Hurá na výlet

Skutečně přímé náklady na výlet pro 1 osobu jsou ovšem vyšší, cca 500,- Kč, rozdíl hradí spolek z grantů, dotací a darů. Nízká cena je jediná možnost, jak lze šmejdům a jejich předváděcím akcím na trhu konkurovat. Nabízejí seniorům možnost zajímavých výletů a setkávání se místo samoty. Zároveň spolek vytváří aktivní osvětovou a informační kampaň, zaměřenou na problematiku zneužívání seniorů a osob ZTP na předváděcích akcích šmejdů.

Ilustrace

Marek Ehrenberger

“Patern abstraktních geometrických elementů, představuje krajinu výletu do nevšedního světa. Popisnost je snížena na minumum, tak aby byla spáčova fantazie rozvinuta na maximum.”
Marek je absolventem pražské UMPRUM. Vyžívá se v kombinování svítících barev, vzorů a tvarů. Jeho výstřední nápady upoutají na první pohled. Podívejte se na jeho neotřelé portfolio.

www.marekehrenberger.com

Povlečení Single | goodgoodnight
150 x 200 cm + 50 x 60 cm / 140 x 200 cm + 60 x 90 cm

Povlečení Single

Připravujeme
Povlečení Double | goodgoodnight
200 x 200 cm / 2x 50 x 60 cm

Povlečení Double

Připravujeme
Polštářek | goodgoodnight
Povlak 40 x 40 cm

Polštářek

Připravujeme
Pohled | goodgoodnight
A6 pohled v obálce

Pohled

Připravujeme