Slepice v nouzi

Druhý život slepic

Nezisková iniciativa Slepice v nouzi se snaží pomáhat slepičkám z vajíčkových velkochovů. Chtějí, aby alespoň tu druhou část svého života prožily tam, kde uvidí slunce a trávu. Kde jim nebude hrozit smrt, pokud nebudou pravidelně snášet vejce. Za dva roky činnosti našli nový domov tisícům slepiček, které by jinak skončily na jatkách. Věnuji se ale i osvětě zákazníků, jak se vyznat ve značení vajec a jak nevědomky nepodporovat klecové chovy nosnic. 

Více informací najedete na www.slepicevnouzi.cz

Reportáž ČT

10% z prodeje pro Slepice v nouzi

Iniciativa Slepice v nouzi se snaží popularizovat domácí chov slepic, informovat kupující jak se vyznat v nabídce vajec a vysvobozovat slepice z klecových velkochovů. Tam, kde v nich nebudou vidět jen stroje na vajíčka. Dnes je jich v těsných klecích několik milionů. Záchrana jedné nestojí majlant. Velkochovy je prodávají za necelých 30 Kč. Stovkám dalším můžou pomoci třeba i díky vám a vaší podpoře.

Ilustrace

Patrik Antczak

“Téma jsem zpracoval propojením folklórních motivů s řemeslnou výrobou v živé barevnosti. V ilustraci je tak zohledněná tradiční ruční výroba dřevěných figurek rozvinutá do abstraktních tvarů, které sjednocuje téma veselých a dovádějících slepic”

Patrik je ilustrátor a grafický designér z Prahy. Miluje papír a své ilustrace kreslí pěkně postaru – ručně. Za svůj poslední počin, dětskou knížku Alfabeta, sklízí řadu prestižních ocenění.
www.patrikantczak.com

Povlečení Single | goodgoodnight
150 x 200 cm + 50 x 60 cm / 140 x 200 cm + 60 x 90 cm

Povlečení Single

Připravujeme
Povlečení Double | goodgoodnight
200 x 200 cm / 2x 50 x 60 cm

Povlečení Double

Připravujeme
Polštářek | goodgoodnight
povlak 40 x 40 cm

Polštářek

Připravujeme
Pohled | goodgoodnight
A6 pohled v obálce

Pohled

Připravujeme